Home

9tt bez srdecni akce

v 9tt a bez srdeční akce. Viola 12. 1. 2016 19:50. Mám hrozný strach, v pátek jsem byla na kontrole kde mi doktor řekl že neviděl srdeční akci a tvářil se při tom velmi vážně. Vzali mi krev na HCG. A tento týden v pátek si mě pozval na kontrolu. Jaká je pravděpodobnost že miminko ještě žije v 9tt a bez srdeční akce. Zpět na hlavní stránku diskuzí Zpět do diskuze. Viola 12. 1. 2016 19:50:02. Mám hrozný strach, v pátek jsem byla na kontrole kde mi doktor řekl že neviděl srdeční akci a tvářil se při tom velmi vážně. Vzali mi krev na HCG. A tento týden v pátek si mě pozval na kontrolu

6. tt bez srdeční akce Prosim Vás dnes jsem 6+2tt podle ms. Předevčírem jsem začla hodně krvácet a tak jsem jela do nemocnice, praskla mi nějaká cévka a utvořil se hematom, ale je pod embryem a snad by ho neměl ohrozit 7 týden zatím bez srdeční akce. Založila: Michala B., 20. 03. 2012, 14:54 Vložit nový příspěvek Já to měla taky v 8tt se objevila slabounká srdeční akce a v 9tt jsem samovolně potratila, ale stejně jsem musela na rvizi, zůstal mi tam váček. Pro svůj klid bych taky ten týden vyčkala, zázraky se někdy dějíííí Dobrý den pane doktore, po velkém krvácení v 9tt užívám utrogestan a cyklo3fort. Teď jsem 11tt, krvaceni bylo necelé 2 dny, potom hematom 5x5x2cm. Moje otázka je, zda je nutné ještě užívat cyklo3fort když krvácení není cca 10dni. Brala jsem 1-0-1,.. Bez srdeční akce v 7. tt? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti Chybějící srdeční akce v 8tt úspěšný.Minulý týden jsem byla 6+6tt a řekli mi že mám dva gestační váčky s viditelnou přepážkou ale bez známek embr.struktur.Včera 8+0tt jsou už nějaké náznaky embr.struktur ale moc nadějí mi nedávali.Pro jistotu mě poslali ještě na test Hcg a podle výsledků mám něco přes.

v 9tt a bez srdeční akce - diskuze na Maminka

Dobrý den, včera jsem byla podle menstruace v 6+2tt a den před tím jsem silněji krvácela, jela jsem proto do nemocnice kde mi bylo zděleno že se jedná o začínající potrat. Embryo, ale bylo stále viditelná a neodešlo, krvácení po chvilkce ustalo a i druhý den bylo embryo viditelná,ale bez srdeční akce. Velikost váčku byla naměřena 7mm a embrya 3mm Dobrý den, .Měla jsem výpadek krátkodobé paměti s chaosem a nepoznáváním svých věcí.Trvalo to několik hodin.CT v pořádku na EEG .abnormální nález pro intermitentní zpomalení F-T bilat.,více vpravo,intermitentní generalizované zpomalení,pozadí místy hůře organizované,s kolísáním vigility bez EPI GE.akce.. Téma: srdeční akce Dobrý den, jsem po IVF, byla jsem na kontrole 7+0tt, zpráva z vyšetření zní takto: děloha v AVF s jednou AD, v AD je viditelný žl. váček a embryonální pol velikosti 6,61mm, akci nevidím Děkuji moc za podporu, ale po včerejším ultrazvuku tomu už naději nedávám:-( Podle výpočtů bych měla být v 8 TT, ale plod vychází na 7+4 TT, je velký 13.2 mm, ani včera nebyla vidět srdeční akce, a to že jsem byla na dobrém ultrazvuku a i ten váček už prý začíná nějak splaskávat, dobře to nevypadá Inzerce. Toggle navigation Navigace Aktuality dne Aktuálně od čtenářů O nás. Moje babyonline. Přihlášení / Registrace. Získejte výhody pro registrované Jsem na BOL poprv

10. tt a bez srdeční akce. eva.85. 27. led 2018. Zdravím Vás, jdu se spíše vypsat, v pátek jsem byla na běžné kontrole a dr mi oznámil, že miminko se nevyvíjí a poslal mě do nemocnice, tam mi udělali předoperační vyšetření a řekli ať přijdu na zákrok až v úterý 30.1., je to hrozné to čekání, vše se ve mně mele. Ahoj, moc bych potřebovala vaše rady a zkušnosti, kdy nejpozději by měla být vidět srdeční akce plodu na UTZ. Včera jsem byla totiž na kontrole a myslela jsem, že už určitě bude vidět, ale nebyla (podle MS jsem měla být 7+5 a vím, že jsem o moc pozd Akce pro zábavu a volný čas. Akce, od 9.5. do 9.5 srdeční akce Otázku položila: Masulka 23.4.2014 12:28 Ahoj holky, chci se zeptat, jsem byla dneska na gyndě,a podle UTZ jsem 6+4,a bez srdeční akce.. pěkně mě vystrašil revizí.myslíte,že je to normální,že ještě nebije?děkuji za odpově Srdeční akce plodu bez žloutkového váčku Dobry den, dnes jsem byla na prvnim vysetreni u sveho gynekologa, cca jsem 6+1tt. Uz videl srdecni akci nicmene po prohlidce jeste zminil, ze je jen divne ze nevidel zloutkovy vacek

v 9tt a bez srdeční akce - odpověď do diskuze na Maminka

1. Nakonec narozen 38+1 zdravý. Druhé těhotenství bylo v roce 2007 v 9tt u plodu nebyla srdeční akce tedy následovala kyretaž. Vše bez komplikací. Poté dcera narozena v roce 2008 těhotenství bez komplikací porod 38+1. V roce 2019 narozena dcera po vyvolání porodu pichnutim plodové vody pro vysoké hodnoty jaterních testu
  2. Nacházíte se v: Úvod > Diskuzní fórum > Těhotenství > Bez srdeční akce v 6. týdnu těhotenství Bez srdeční akce v 6. týdnu těhotenství Založila: katka, 09
  3. Přehled kulturních akcí po celé republice, desítky festivalů, hudební a divadelních akcí, výstav, společenských akcí, akcí pro děti, sportovních a dalších zajímavých akcí každý den
  4. Dobrý den paní doktorko, mam 3 letého syna, tehotenství bez problémů. před 8 měsící jsem prodělala zamklý potrat v 9tt, nasledně kyretáž. Teď poslední menstruace 9.2.2014, cyklus nepravidelný, poslední 3 cykly 26 dní, předtim byl 36 dni. 26.3. jsem byla na ultrazvuku, mela jsem byt dle PM 6+3, lekarka videla 5+1 bez srdecni akce. zhodnotila tehotenstvi jako mladsi, za.
  5. ka a děti. Kdy začít s přikrmováním? Jaké plenky jsou nejlepší? Zde najdete zajímavé články a tipy, které jistě při péči o své drobečky oceníte

6. tt bez srdeční akce - Diskuze - eMimino.c

Srdeční ozvy Dobrý den,dnes jsem byla u lékaře,který mi podle menstruace vypočítal že jsem v 9tt ale já si myslím,že jsem v 6tt. Neviděl na vnitřním ultrazvuku tlukot srdíčka,takže si mě pozval za týden a když se prý nic nezmění,tak mě nejspíš pošle na potrat.Chtěla jsem vědět v jakém týdnu jsou vidět srdeční ozvy.. Rozsáhlá diskuzní fóra pro rodiče. Těhotenství, porod, miminka a batolata. Školka, škola a puberta. Zdraví, vztahy a sex. Diskuze podle narození i regionu Vzdy jsem ale zacala spinit CD26/27, cili pred vybranim tablet. 11. cyklus jsem pak otehotnela bez Duphastonu a spinila jsem CD 21.,22.(implantace?), 27.,28, 4t+4,5,6 a pak od 6t+4 konstantne. 6t+6 UZ embryo merilo 5mm a byla patrna srdecni akce. Koltrolni UZ kvuli trvajicimu spineni 7t+6 embryo 5mm bez srdecni akce Revize v 9tt, bez soucitu, bez diskuze. Po revizi jsem prosla pul rokem trapeni se zanety a velmi bolestivymi menstruacemi. Dalsi skoro 3 roky jsme nemeli stesti az z IVF mame dceru. Letos jakoby se vse vratilo obloukem zpet. Skoro na den 5 let po prvni diagnoze bez srdecni akce (doted mi to zni v usich), opet zamlkle tehotenstvi Dobrý den, pidstoupila jsem po zjištění zamlklého těhotenství v 9tt potrat za pomoci potratovych pilulek, které mi byly zavedeny vaginalně. Po 14 dnech na kontrole vše v pořádku, zůstala sice ještě nějaká sraženina, ale ra by měla odejít s menzes. Poté ještě půjdu na kontrolu je svému gynekologovi

7 týden zatím bez srdeční akce Maminkám

Jinak Daji jsem dnes 6+4.A v chytrych clancich jsem se dozvedela ze srdecni akce vznika mezi 6-7tt. ja mela ovu ucebnicove 14dc-takze u me by melo uz byt. pajtašek — 4. 5. 2009 15:37: Taky se loucim-sice nejsem nijak unavena,ale pujdu delat neco plodneho.papa. Izi — 4. 5. 2009 17:40: ahoj těhuliny : 6. týden těhotenství: Vývoj plodu a těhotenské změny. Plod zatím sice vypadá jako ohnutý pulec, ale už teď má mozek a srdíčko o velikosti zrnka máku Zakrok probehl bez komplikaci, kontrola u gynekolozky take. Ta mi doporucila po prvni menstruaci (4-6 tydnu). Beru ji s rezervou, protoze pri prvnim tehotensti, ktere probihalo bez komplikaci mi sport a sex nedoporucovala uz zhruba v 5 mesici. Jsem necelych 14 po interrupci a citim se v poradku. Dekuji moc za Vas nazor

Srdeční akce porodnice

Video: 10. tt a bez srdeční akce - Modrý koní

• Diagnózy číselník.
  • Kakaová poleva.
  • Maskáčové dámské kalhoty twist.
  • Kalkulačka casio datart.
  • Lasenicův tarot.
  • Luxusní módní značky.
  • Polsko pohoří.
  • Fotografické vtipy.
  • Missed abortion priznaky.
  • Brněnská přehrada sinice.