Home

Volejbal obrana v poli

Obrana - Blok a postavení hráčů v poli. Blok i zároveň následná obrana v poli nebo lépe řečeno rozestavění hráčů v poli závisí na útoku soupeře a to jak na tom z které zony útočí tak i jakým typem úderu a kolika hráči hodláme blokovat Obrana - Blok a postavení hráčů v poli Blok i zároveň následná obrana v poli nebo lépe řečeno rozestavění hráčů v poli závisí na útoku soupeře a to jak na tom z které zony útočí tak i jakým typem úderu a kolika hráči hodláme blokovat

Přátelé volejbalu - O volejbalu - Herní situace - Útok/Obrana

1. Obranné IHČJ - obrana v poli (vybírání) Vybírání lehkých míčů obouruč vrchem, spodem z místa, po pohybu Vybírání těžkých míčů obouruč vrchem, spodem, jednou rukou vrchem, spodem, zdola, jinou částí těla ve stoji, v pádu, skokem z místa, po pohybu, v pohyb
  2. Do těchto cvičení by měli být často nasazeni také blokaři, protože obrana v poli je nejčastěji spojena s obranou na síti. Abychom komplexním cvičením dodali intenzitu, můžeme liberu bezprostředně po ukončení první výměny hodit ještě jeden míč zadarmo, který musí zpracovat a zahájit útočnou akci týmu
  3. Volejbal obrana v poli Nejlepší komentáře. Podrobnosti dogodka: NAZIV: Volejbalovy Oddil Pribram - Volejbal Brno DATUM: December 16, 2019 ČAS: 18:20 UTC STADION: SH Aquacentrum, Pribram , Czech Republic. Namestite aplikacijo SofaScore in spremljajte Volejbalovy Oddil Pribram Volejbal Brno v živo na vašem mobilnem telefonu 27

Pravidla jsou vytvo řena tak, aby umožnila všechny tyto vlastnosti. Až n a několik výjimek umožňuje volejbal všem hrá čům hrát jak na síti (p ři útoku), tak i vzadu v poli (v obran ě nebo podávat). William Morgan, který hru vytvo řil, by ji ješt ě stále poznal, protože volejbal si i po dlouhých letech zachova Historie. Volejbal vymyslel 9. února 1895 William G. Morgan z YMCA v Massachusetts ().Morganovým cílem bylo vytvořit bezkontaktní halový sport s minimálním rizikem zranění. Původně ho pojmenoval Mintonette, podle způsobu odehrávání míčů se sportu začalo říkat volejbal.. Mezinárodní volejbalová federace FIVB byla založena roku 1947, první mistrovství světa se. Category Sports; Suggested by AdRev for a 3rd Party Jim Davies - Trigger Finger feat. Tut Tut Child (Official Video) Song Victory - Extreme Musi Volejbal; Pátek 2. října 2020 Olívie, Oliver; Opavské zvedlo zlepšené podání a obrana v poli . 14. března 2009 15:44, aktualizováno 15:44 Jediné vítězství dělí volejbalisty Opavy od semifinále extraligy. Nad silným Libercem vedou 2:0 na zápasy. Třetí duel se hraje v Liberci v neděli od 18 hodin

Sandra Kotlabová (kapitánka Volejbal Přerov): Kromě koncovky prvního setu jsme předváděly naši hru a odtáhly soupeře servisem. Od toho se odvíjela obrana v poli a následný útok. Radim Vlček (trenér Volejbal Přerov): Jsme šťastný za první vítězství, které bylo zcela zasloužené. Mohlo být i výraznější. Volejbal Historie a teorie volejbalu blok+obrana v poli Rozbor hry Fáze a úseky hry se vytvářejí v řetězci herních situací Herní situace je okamžitý stav ve hře Herní situace mají tendenci se opakovat Opakování herních situací je jednou ze zákonitostí volejbalu Organizace hry N - nahrávač S - smečař B.

Obrana v poli v kategorii žákyň ve volejbale - Bc. Jan Pácl . Bc. Jan Pácl Diplomová práce Obrana v poli v kategorii žákyň ve volejbale Defens youthś kathegory volleyball. Anotace: volejbal žákyn. 14 Obrana v poli 14.2 Techniky hraní míče v poli 15 Libero 16 Taktika hry 16.1 Základní schéma hry 16.2 Stavba týmu 16.3 Taktika přiměřená úrovni zvládnutých dovedností 16.4 Herní systémy 17 Utkání 17.1 Výběr základní šestky 17.2 Příprava na utkání 17.3 Činnost před utkáním 17.4 Koučován situace v družstvu (např. interpersonální vztahy). Vývoj taktiky podání rozdělil družstva podle toho, jakým způsobem je hrají: a) Agresivní hra na podání a na to navazující kvalitní obrana na síti i v poli. b)Jisté podání provedené různými způsoby a na to navazující vysoce kvalitní obrana v poli

Postavení na hřišti :: Antik Svitavy - volejbal

1. Smíšený volejbal bývá označován jako 4+2, protože jej obvykle hrají 4 muži a 2 ženy. V družstvu může být i více žen, ale ne mužů. Ženy jsou většinou nahrávačky. Pravidla platí jako u šestkového volejbalu. VOLEJBALOVÉ DEBLY. Volejbalové debly se hrají ve dvojici na polovině běžného hřiště. Hrají se.
  2. Jednoduché herní systémy - Obrana v poli (autor Ondra Vlček, zveřejněno 18.10.2012) Nejjednodušším obranným systémem je bránit útok soupeře ve dvou hráčích či hráčkách v poli. Tento typ obrany se aplikuje u herních cvičení a modifikovaných her především v kategorii začátečníků
  3. Premium Tak jako jiné virózy i obávaný covid-19, pokud zaútočí jen v mírné či střední síle, se musí doma prostě a jednoduše... Shromáždění vlastníků jsou kvůli pandemii v ohrožení
  4. A jeho svěřenci v prvním setu za pomoci razantního servisu a téměř bezchybné hry favorita zaskočili. Fungovala obrana na síti i v poli. Velice dobře jsme dohrávali chycené míče v poli, což byl základ úspěchu, řekl asistent trenéra Zdeněk Sklenář v tiskové zprávě
  5. Na smeči dostal šanci zkušený Wiese a v útoku dotáhl Karlovarsko za ziskem prvního setu. Fungovala obrana na síti i v poli. Velice dobře jsme dohrávali chycené míče v poli, což byl základ úspěchu, řekl asistent trenéra Zdeněk Sklenář v tiskové zprávě. Poté jsme malinko polevili
  6. Kolik lidí hraje volejbal globálně, kolik v Česku? Volejbal se hraje v 210 členských státech na všech kontinentech. V česku máme přes 40 tisíc registrovaných členů, tedy lidí, kteří se věnují volejbalu aktivně v rámci klubů a soutěží. Mimoto existuje silné amaterské podhoubí a rekreačně hrál volejbal skoro každý

1. VÝZNAM BLOKU PRO VOLEJBAL:- Jeden z prvků přímé konfrontace se soupeřem- Umožňuje získat přímí bod- Základní prvek obrany - součinnost s obranou družstva v poli- Důležitý prvek v psychologii hry jako takov Následuje dobře zvolený timeout trenéra Zvolánka. Dobře nám zafunguje obrana v poli a naši útočící hráči nemají problém složit míč 23:19. Druhý matchpoint využijeme přes Holiše a důležité - vydřené vítězství je doma 25:21 = 3:0 na sety !! Black Volley Beskydy - Volejbal Brno Živě: včera ve 20:10 na ČT sport. Živě. V druhém setu domácí pokračují v bezchybné hře v útoku. Body na obou stranách přiskakují velice pomalu až do stavu 15:15. Brno stále tvrdě servíruje, daří se mu servis, ale Ústí vzdoruje kvalitou příjmu podání a velkou bojovností v poli

Co bude v nadcházející sezóně největší zbraní Kladna? Určitě servis, následná obrana, jak na síti, tak v poli a samozřejmě naši diváci. Na pozici libera nemáte v Kladně konkurenci, jak tuto roli vnímáte? Jsem rád, že konečně mám na sebe vytvořený velký tlak, který ke svému hráčskému posunu určitě potřebuji Počátky volejbalu v ČR Volejbal se u nás začal rozvíjet až po 1. světové válce. Hlavním propagátorem volejbalu byl J. A. Pipal. v pádu Obrana v poli - vybírání lehkých míčů Obouruč vrchem, spodem Z místa, po pohybu Obrana v poli - vybírání těžkých míčů Obouruč vrchem, spodem, jednou rukou Vrchem, spodem. Základem pro trojkový nebo šestkový volejbal je správný příjem ať už po podání nebo po útoku soupeře. OBRANA - vybírání v pádu tzv. na placku. HRA LIBERA (přihrávajícího hráče) v poli. HRA LIBERA - činnost přihrávajícího hráče . OBRANA A VYBÍRÁNÍ - všechny činnosti. VYKRÝVÁNÍ . CVIČENÍ PRO PŘIHRÁVKU Sandra Kotlabová (kapitánka Volejbal Přerov): Kromě koncovky prvního setu jsme předváděly naši hru a odtáhly soupeře servisem. Od toho se odvíjela obrana v poli a následný útok. Radim Vlček (trenér Volejbal Přerov): Jsme šťastný za první vítězství, které bylo zcela zasloužené. Mohlo být i výraznější.

Případný dopad na zem musí být v čarami vyznačené ploše hřiště, v opačném případě by se jednalo o out. Hráči v poli mají podle svého postavení rozdělené role. Zpravidla první hráč míč zpracuje (obrana), druhý hráč nahraje na odpal třetímu hráči (útok). Hráči se nesmí dvakrát po sobě dotknout míče Také obrana v poli fungovala skvěle, holky se vysunuly v poli dopředu a zvedaly tvrdé útoky soupeře a dokázaly je samy bezvadně zakončovat do pole soupeře. Soupeř už najednou nebyl tak suverénní, nesršel sebevědomím a přestal si myslet, že to půjde samo a lehce nás přejede Přihravačsky jsme to samozřejmě nezvládli tak dobře, úroveň servisu byla vysoká, útočně se dařilo střeďákům + relativně i Kořínkovi s Procházkou, vyhořel jsem já. 19 bloků není špatných, možná dnes vázla obrana v poli, hlavně v zóně 6, zase já Síly na útoku byly vyrovnané, obrana na síti se také činila, rozhodující byla obrana v poli, kterou soupeřky měly jednoznačně lepší a tím vyhrály nejen třetí set, ale celý zápas. Do druhého zápasu jsme nastoupily s čistou hlavou a cílem ukořistit aspoň bod. I tentokrát se nám v chladné budějovické tělocvičně.

SK Španielka Řepy - Juniorky - Extraliga (2019/2020

Libero - Mr. Nepostradatelný - Metodika ČVS - Volejbal

Domácí nastoupili téměř v nejlepší sestavě a hráli od úvodu takový volejbal, se kterým by snad uspěli i o soutěž výš. Jejich obrana, pole a obětavost byly vysoko nad rámec jejich posledních výkonů. Jako by se chtěli odvděčit hrstce věrných fanoušků, kteří i přes nepřízeň počasí, přišli tým podpořit Šelmy však pokračovaly ve zlepšeném výkonu i ve druhém setu. Dobrý servis na straně domácích přidala také Marková a Brno šlo do vedení 11:5. Domácí hráčky využívaly naplno svou výškovou převahu, olomoucká obrana v poli jim ale dala dost zabrat ve snaze složit míč na palubovku V dalším kole přivítá Karlovarsko 19. prosince v hokejové KV areně Civitanovu. Mrzí mě, že jsme prohráli takovým rozdílem. Bojovali jsme, jak jen to šlo, ale Poláci ukázali kvalitu. Je to rychlejší, servis a obrana v poli jsou lepší

V druhém setu se začalo opět velmi vyrovnaně (3:3, 6:6, 8:8). Pak Turnovanky díky sérii na podání odskočily na 13:8, ale poté polevily na útoku a nechaly Děčín přiblížit na 14:13. Pořád ale velmi dobře fungovala obrana v poli, což umožnilo velmi úspěšně táhnout útok přes středové hráčky (22:18) Razantní servis a obrana, jak na síti, tak v poli, táhla Brno kupředu ve třetím setu. Hostujícím hráčkám se nedařilo na přihrávce a dopouštěly se nevynucených chyb. Nebylo tedy divu, že za stavu 11:3 měl přerovský trenér Vlček vybrané oba oddechové časy

Volejbal obrana v poli — postavení v poli - volejbal

1. Nejhorší činností však byla obrana, naše bloky byly neustále vytloukány a v poli jsme nepočapali také nic. Ostudný výsledek 25:8 mluvil za vše. V druhém setu jsme zapomněli na hrůzy ze setu prvního a začalo se dařit. Zpřesnil se příjem, naše útočná hra byla pestřejší
  2. V prvním kole nadstavbové části na sebe narazily druhý a třetí celek po základní části Uniqa Extraligy žen. Domácí VK UP Olomouc hostila TJ Ostrava. Očekával se zajímavý zápas, ovšem Olomouc nedala Ostravě příliš příležitostí, aby se mohla herně projevit
  3. Po prvním technickém timeoutu se už volejbalisté Jiskry dostali do tempa, odhodili nervozitu a především začali výborně bránit. Útoky hostujících hráčů málokdy skončily přímo bodem, domácí obrana v poli byla precizní a následné dohrávání bodových balónů si brali na starost především kapitán Zdeněk Nagy a.
  4. V pondělí přišlo rychlé zhodnocení zápasu s Beskydami a začali jsme se připravovat na kladenský tým. Během dopoledních tréninků často probíhá fyzická příprava všech hráčů a trénování jednotlivých herních dovedností, jako je přihrávka, či obrana v poli
SK Hlincovka - Ženy - 1

Volejbal - Wikipedi

1. Tvrdý servis a obrana na síti zdobily hru Brna i nadále. Hostující hráčky měly problém s přihrávkou a srážely je dolů vlastní chyby (19:13). Koncovku si domácí hráčky pohlídaly a mohly se tak radovat ze zisku prvního setu. Razantní servis a obrana jak na síti, tak v poli táhla Brno kupředu i v druhém setu (5:1)
  2. Protože se oba týmy na konci sezony už dokonale znají, neměly se čím překvapit a po celé utkání je zdobila dobře připravená obrana v poli. Dlouhé rozehry se líbily zaplněným tribunám v Edenu, z vybraných míčů ale přece jen více bodů vytěžily slávistky. Po odskočení na 18:13 měly první set v kapse
  3. Obrana v poli by měla vyhrávat více míčů v povinných směrech vedle dvojbloku a hodně práce nás čeká při blokování - zavírání bloku, správné časování a přesah! A pilovat spolupráci a komunikaci nahrávačka - útočnice, bez toho budeme hrát hluchoněmý volejbal a to je průšvih
  4. V zápasech se prostřídaly všechny hráčky, i ty méně zkušené, některé hrály na nových postech a zejména v prvním utkání to bylo znát. Nedařila se přihrávka, rozehra míče zadarmo, obrana v poli působila někdy chaoticky a soupeři jsme zbytečnými chybami pouštěly laciné body, což přineslo i ztrátu jednoho setu
  5. Postavení v poli - volejbal Autoři: obrana v poli č.4 Nahrávačka vykrývá blokaře z levé i pravé strany Hráč chrání boční lajnu Hráč chrání zadní střed Hráč chrání ostrou diagonálu Hráč hlídá ostrou diagonálu a dlouhou ulejvku Hráč vykrývá smečaře z levé i pravé strany Blok Útok středem, obrana.
  6. V prvních dvou setech byly Budějovice důraznější na servisu a my měli problémy se ztrátou. Od třetího setu se to ale už začalo otáčet a lepší servis a následující kvalitní obrana rozhodly o našem konečném vítězství, popsal Michal Nekola. Podáním jsme dostali soupeře pod tlak a donutili ho k chybám

Obrana - vybírání - YouTub

Karlovarský ČEZ míří do Finska, vše je stále otevřené

Turnaj jasn uk zal na em d v ata maj zapracovat = p jem a hra v poli, obrana na s ti, zvy ov n hern rovn v ech lenek t mu star ch ky , zapojen druh nahr va ky po zran n . D kujeme v em rodi m za podporu na turnaji Sedmé kolo okresního přeboru mužů ve volejbale hostila dnes 2.10.2017 od 17:30 tělocvična ZŠ Jugoslávská. Mezi sebou se potkaly: dnes pořádající tým Blue Volley Ostrava (jedenácté místo) a naši kluci Volejbal Ostrava s.r.o. (pozice desátá) a bylo jisté, že jeden z celků si připíše premiérové vítězství. Jednalo o souboj týmů, které jako jediní hrají tuto. 2019 volejbal starŠÍch ŽÁkyŇ-bÉČko starŠÍch ŽÁkyŇ - v prvnÍm kole tŘi vÝhry a jedna prohra. 02.10.2019 7:33 28.-29. 9.2019 VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ, A DRUŽSTVO, ČP ČR BÍLOVEC, KVALIFIKACE Olomouc udržela první příčku, i když byla poražena až v pěti setech. Liberec je v tabulce druhý, ale stále nemá odehraný jeden zápas. VK Dukla Liberec - VK UP Olomouc 3:2 (25:21, 22:25, 22:25, 25:16, 15:8

První set byl boj o každý bod. Naše hráčky zlepšily útok, ale soupeře zdobila neuvěřitelně obětavá hra v poli. Nakonec zvítězila lepší obrana a soupeř z Křenovic uhrál první set poměrem 25:23. Ve druhém setu začaly domácí hráčky skvěle podávat. Zlepšila se i hra a komunikace v poli Výrazně se zlepšila obrana v poli, hlavně v zónách, které má na starost účko. Pokud nám jde servis, je to velká zbraň a neskutečně nám to ulehčí situaci. Jenže se nám taky stává, že podání nejde vůbec Ani na čtvrtý pokus nedokázaly prostějovské volejbalistky porazit pražský výběr v probíhající sezóně. Tentokrát měly zápas rozjetý nejlépe ze všech vzájemných soubojů, ale v součtu celého duelu se nakonec projevila o něco vyšší herní jistota i.. Volejbal je jedním z nejrozšířenějších sportů na světě. Zabývají se jím a baví mili− ony lidí nejrůznějších věkových kategorií. Kdo se volejbal naučí v mládí, může jej na přiměřené úrovni hrát až do pokročilého věku. S jeho učením lze začít kdykoli, i tehdy, když jsme již odrostli dětským. Oba týmy bojovaly o každý míč. Na straně Liberce nastoupily zkušené hráčky, které zdobila hlavně velmi dobrá obrana v poli. Turnovské hráčky musely vynaložit v porovnání s ostatními soupeři velmi mnoho úsilí, aby dostaly míč na zem. Turnov celkem s přehledem vyhrál první set 25:20

Opavské zvedlo zlepšené podání a obrana v poli - iDNES

Myslím si, že klíčové bylo to, že jsme první a třetí set začínaly se ztrátou 5 bodů. Pak jsme to začaly dotahovat až ke konci, kdy už jsme to nedokázaly. V klíčových momentech, kdy jsme měly skládat, tak jsme neskládaly, nebo jsme to vyhodily do outu, nebo do sítě, když jsme to měly alespoň uhrát V prvním utkání jsme předváděli dobrý volejbal a zaslouženě utkání vyhráli. Během zápasu se protočil Pudlik s Břichem, a ke cti všech to fungovalo stále stejně dobře. A cenné je i to, jakým způsobem jsme se vypořádali s výpadkem a ztrátou třetího setu a soupeře v tom čtvrtém dorazili

Třetí set byl zlomový pro vývoj celého utkání. Domácí až do stavu 18:22 neustále prohrávali s několika bodovým rozdílem. Ale právě za tohoto stavu předvedli pohledný volejbal, přes obětavé zákroky v poli a neomylnými smeči dovedli stav do stavu 26:26. Dva servisy Vlčka, ten druhý byl eso, dorazily soupeře Kostelní Lhota - První dva zápasy jarní části sezony sehráli o víkendu kolínští volejbalisté. S předposledním týmem tabulky nakonec měli víc práce, než čekali. Ve druhém utkání byli dokonce blízko prohře. Nakonec si ale připsali plný počet bodů První utkání se nám nevydařilo dle představ a soupeře jsme dokázali přehrát pouze ve druhém setu. Druhé utkání bylo z naší strany o poznání lepší, méně jsme chybovali na útoku a zlepšila se i obrana v poli. V utkání dostali příležitost i mladší hráči, kteří budou postupně sbírat více a více zkušeností

V sobotu 3.10 odehráli MUŽI A první zápas v KP1, kde přivítali na domácím hřišti tým z Nymburka. První zápas začal slibně vyhraným setem 25:17, pak ale přišly 2 sety, kdy se nám nedařilo zaútočit a soupeř hrál velice dobře v poli 2019, VOLEJBAL ST.ŽÁKYŇ, TURNAJ SVITAVY. V sobotu 31. 8. 2019 se uskutečnil první přípravný turnaj starších žákyň a to v hale ve Svitavách. Obsazenost turnaje byla výborná = celkem 16 týmů bojovalo v úmorném teple ve dvou halách. Turnaj jasně ukázal na čem děvčata mají zapracovat = příjem a hra v poli, obrana na. České Budějovice - Druhý týden fyzické přípravy mají volejbaloví úřadující mistři za sebou. Trenér českobudějovického Jihostroje Petr Brom už ale čím dál více zpříjemňuje svým svěřencům dřinu volejbalovými tréninky Hirošima - S žádným jiným týmem nehráli čeští volejbalisté v posledních letech tak často jako s Francií. Volejbalisty čeká skvělá obrana Francie ČTK 24. 11. 2006 15:10 Hirošima - S žádným jiným týmem nehráli čeští volejbalisté v posledních letech tak často jako s Francií.. V setu čtvrtém si na začátku hosté udělali náskok 11:6, o který ale v zápětí málem přišli, kdy je domácí zatlačili na rozdíl jediného bodu. 13:12. Pak však opět zaúřadovala obrana a přidal se i větší důraz v útoku a tak se nakonec mohli Strakonice radovat z dalších důležitých bodů

Obrana v poli v kategorii žákyň ve volejbale - Bc

V obou zápasech to byl ze strany Skaláků dobrý volejbal s méně šťastným koncem. Hosté zaslouží pochvalu za bojovnost. Střídali výborné výkony na síti, v obraně i v poli s malými výpadky na příjmu a servisu, rozhodli maličkosti Po celé utkání jsme výborně podávali. Soupeř to dobře odpřihrával jen v prvních dvou třetinách prvního setu. Také nám vycházela obrana v poli i na síti. Dobrý výkon jsme udrželi po celé utkání a na úvod sezony to byl pro nás parádní zápas. Adam Zajíček (kapitán Volejbal Kladno): Jsem hodně zklamaný. Na. Volejbal Vavřinec Kladno, Kladno. 329 likes. Tato stránka je o volejbalovém klubu Vavřinec Kladno. Začínáme s dětmi s barevným minivolejbalem, přes mladší žákyně, starší žákyně až po kadetky

Volejbal - Císař Václav Knihy Grad

MS v hokeji 2021; MS v hokeji 2020; MS v hokeji 2019; MS v hokeji 2018; MS v hokeji 2017; MS v hokeji 2016; MS v hokeji 2015; MS v hokeji 2014; MS v hokeji 2013; MS hokej U20 ; Světový pohár; NHL; KHL; První liga; Ostatní ligy; Tenis. Australian Open; French Open; Wimbledon; US Open; Davis Cu V sobotu 26. září si dívky z volejbalového týmu ZŠ Týnské vyzkoušely poprvé hru na hřišti pro šestkový volejbal. Poprvé hrály přímo proti jiným soupeřkám, než znají z kroužků školního klubu. Bylo moc fajn, že tým se semkl ke kolektivnímu výkonu a vyzkoušel si základní herní situace v poli

Volejbalový vicemistr a favorit série je na pokraji

Nymburk -Čeští volejbalisté jsou v plné přípravě ba kvalifikaci o účast na MS. K tomu jim měla pomoci i utkání s reprezentací Číny V dalším průběhu setu mohli diváci sledovat přetahovanou o každý míč. Do koncovky pak vstoupili lépe, díky několikabodovým blokům, domácí (23:19). Ti žádné zdramatizování nedopustili a zvítězili tak v první sadě. Razantní servis a obrana jak na síti, tak v poli táhla Brno kupředu i v druhém setu Oproti minulým zápasům jsme byli daleko úspěšnější na bloku, Tač na liberu velmi pomohl hře v poli. V útoku by se daly najít chybky, ale připišme to Jet lagu Helviho a nerozehranosti Vítka po zranění. Do posledního setu střidal Marcin právě Helviho a své si odehrál velmi dobře

Soccer Heads | Online hra zdarma | Superhry

Volejbalistky Přerova se konečně dočkaly první výhry v sezón

V této činnosti je dnes patrný rozdíl účko Dukly, na co sáhne, proměňuje v bod (Patrik Indra) a hostujícím účkům se vůbec nedaří. Po neuvěřitelném zákroku v poli domácího libera (Tomáš Kunc) a na útoku se Bartosz Pietruczuk nemýlí a domácí vedou 22:18 a jsou kousíček od zisku tří bodů (time hosté) Také nám vycházela obrana v poli i na síti. Dobrý výkon jsme udrželi po celé utkání a na úvod sezony to byl pro nás parádní zápas. Milan Fortuník (trenér Kladna): Dostali jsme zadarmo lekci z toho, co je to účinné podání V herních činnostech jsme obstáli pouze na smeči a na servisu. Na bloku ze středu jsme zaostávali - viz výše. Nahrávači bohužel nedokázali připravit kvalitní míče po horších příjmech. Hra v poli byla sice u některých hráčů bojovná, ale obrana je závislá podle postavení bloku a my jsme většinou bránili jednoblokem České Budějovice/ Ani ve čtvrtém utkání ve skupině A se český mistr neradoval z vítězství. Doma proti řeckému týmu hrál pouze jeden set. 4. utkání Ligy mistrů skupiny A: VK Jihostroj České Budějovice - Iraklis Soluň (20, - 22, - 18, - 25 Brněnští poprvé střídali, na hřiště nastoupil Vičar, který situaci mírně uklidnil, vybojoval několik míčů v poli a zasloužil si nastoupit i do tie-breaku. Špatná nálada se projevila také v úvodu rozhodujícího setu. Stav 0:3 a první time out. Krátký obrat a další body pro soupeře. Ten těsně před rotací vedl.